Pokud hledáte kvalitní webovou prezentaci s redakčním systémem, ale nechcete platit desetitisícové částky za grafické zpracování prezentace, nabízíme Vám naše typová řešení. Typové řešení je předem připravená webová prezentace s tématickým grafickým zaměřením dle jednotlivých oborů podnikání. Typové řešení obsahuje moderní redakční systém, díky kterému zvládne webovou prezentaci spravovat a obsluhovat každý bez jakékoli znalosti programování.

Proč zvolit typové řešení?

  • Všechna nabízená typová řešení máme zprovozněna na našem testovacím serveru a jsou připravena k okamžitému nasazení na web.
  • Velice příznivá cena typového řešení.
  • Moderní redakční systém prověřený tisícovkami uživatelů na celém světě. Redakční systém je přeložen do českého jazyka.
  • Snadná možnost rozšíření typového řešení

Jak objednat typové řešení?

Pokud máte zájem o kvalitní webovou prezentaci, která bude dobře vyhledatelná pomocí nejrozšířenějších internetových vyhledávačů jako jsou Seznam či Google, kontaktujte naše obchodní manažery. Veškeré kontakty naleznete na stránce kontakt.

Obchodní manažer Vám ochotně poradí, zda je vybrané typové řešení vhodné právě pro Vás, dále Vám může nabídnout další úpravy webové prezentace tak, abyste byli s výsledkem plně spokojeni. Pokud je doladěna vizuální a funkční stránka prezentace, je web připraven k umístění na vaši webovou adresu. Vzhledem k tomu, že všechna typová řešení máme připravená a funkční, je spuštění nového webu možné prakticky okamžitě po zaplacení všech faktur.