vychuchol

Vychuchol.cz

Kompletní návrh a vytvoření portálu s nabídkou a poptávkou služeb a práce v domácnosti. Portál umožňuje pohodlnou registraci uživatelů včetně správy jejich profilů a inzerátů. Nechybí zde implementace platební brány a synchronizace plateb s bankovním účtem.

Na portálu funguje kreditový systém, který umožňuje snadný a rychlý nákup doplňkových služeb. Nechybí zde správa stránek, diskuzní fórum, hodnocení uživatelů a další funkcionality vytvořené na míru.
URL: http://www.vychuchol.cz/

ateli

Ateli.cz

Implementace a nastevení zakoupené webové šablony Avada pro redakční systém WordPress. Pro společnost Ateli, s.r.o. jsme provedli přizpůsobení této šablony, změnu rozložení jednotlivých prvků a vytvoření sekce kariéra. Výsledkem jsou moderní, čisté a přehledné stránky s možností jednoduché správy obsahu.
URL: http://www.Ateli.cz/

cervena_lhota1

CervenaLhota.cz

Převedení původní webové prezentace na redakční systém WordPress. Webové stránky jsou dostupné ve dvou jazykových mutacích. Nechybí možnost správy novinek, fotogalerií, rozesílání newsletterů a jednoduché správy dalšího obsahu webové prezentace.
URL: http://www.CervenaLhota.cz/

drogerie-vepa-praha.cz

drogerie-vepa-praha.cz

Pro zavedený e-shop s drogistickým zbožím byl kompletně nasazen nový moderní responzivní design. Proběhl jak redesign e-shopu, tak i korporátního webu.

URL: http://www.drogerie-vepa-praha.cz/

barvy-laky-fasady.cz

barvy-laky-fasády.cz

Pro zavedený e-shop s barvami byl kompletně nasazen nový moderní responzivní design. Proběhl jak redesign e-shopu, tak i korporátního webu.

URL: http://www.barvy-laky-fasady.cz/

maliripraha.com

MalířiPraha.com

Webová prezentace živnostenského sdružení malířů v Praze. Čistá grafika a jednoduchý responzivní design. Založeno na redakčním systému WordPress.

URL: http://www.MaliriPraha.com/

elsta-cz_

ELSTA.cz

Moderní, plně responzivní webová prezentace věnovaná koučování, speciálním duševním cvičením a konzultacím a mnohému dalšímu. Pro část služeb, nabízených v anglickém jazyce, existuje i odpovídající anglická mutace webu. Založeno na redakčním systému WordPress.

URL: http://www.elsta.cz/

KATYKAMi.cz

KATYKAMi.cz

Moderní webová prezentace umělecké fotografky Kateřiny Kamínkové, založená na CMS WordPress a šabloně od liviucerchez. Šablona je plně responzivní a umožňuje tak plnohodnotné zobrazování i na mobilních zařízeních. Obsah prezentace si majitelka plně spravuje sama.

URL: http://www.KATYKAMi.cz/

BEKRpartners.cz

BEKRpartners.cz

Firemní webová prezentace firmy BEKR partners s. r. o. obsahuje veškeré důležité informace o firmě. Prezentace je založena na CMS WordPress, implementována šablona, jejíž design je čistý a elegantní s efektem poloprůhledného skla a měnícími se fotkami na pozadí.

URL: http://www.BEKRpartners.cz/

hp_hp_0

HodinovýProgramátor.cz

Individuální aplikace postavená na redakčním systému WG System CMS. Kromě standardních funkcí, kterými jsou tvorba stránek, fotogalerie, textové obsahy, newsletter a správa uživatelů umožňuje aplikace registraci uživatelů, vkládání nabídek a poptávek, vytváření profilů a vkládání produktů. V systému je implementováno automatické párování plateb napojené na API Fio banky. Systém dále využívá možnosti platby z interního zálohového účtu.

URL: http://www.hodinovyprogramator.cz/

KvetinyMiretice.cz

KvetinyMiretice.cz

Jednoduchá webová prezentace malého květinářství se zaměřením na prezentaci obchodu a jeho dostupnosti a produktů. Implementován efektní slider pro obrázky na úvodní straně a ve stejném stylu mapka na stránce kontakt. Zde se nachází i základní kontaktní formulář. Prezentace využívá moderní CMS WordPress, pro který byla navrhnuta a vytvořena šablona.

URL: http://www.KvetinyMiretice.cz/

HanzlJiří.cz

HanzlJiri.cz

Webové stránky filmového fotografa Jiřího Hanzla. Hlavním cílem je prezentace referencí, tedy fotografií. Za tímto účelem byla vytvořena efektní galerie s pásem miniatur (náhledů) a efektním přechodem mezi fotografiemi (slider). Šablona stránek je laděna do tmavších odstínů a jednoduchým layoutem nechává vyniknout prezentované fotografie.

URL: http://www.hanzljiri.cz/

Czechiatour.cz

Czechiatour.eu

Moderní katalog ubytovacích zařízení a turistický rozcestník. Tento katalog byl vytvářen na míru s cílem zajistit jeho automatizovanou správu. Obsahem administrace je především správa záznamů katalogu, správa stránek, správa zákazníků, správa událostí a podobně. Samozřejmostí je využití moderních prvků jQuery.

URL: http://www.czechiatour.eu/

LetisteChrudim.cz

LetištěChrudim.cz

Webová prezentace chrudimského aeroklubu založená na redakčním systému WordPress. Obsahuje stránky, novinky a galerii. Kompletní realizace včetně šablony. Díky CMS WordPress je správa obsahu jednoduchá pro všechny registrované uživatele.

URL: http://www.letistechrudim.cz/

SPECOU.cz

Specou.cz

Webová prezentace vytvořená pro Odborné učiliště s více vadami je vybudována nad CMS WordPress, který umožňuje správci stránek jejich snadnou aktualizaci a plnění novým obsahem. Prezentace obsahuje obrázkový slider, který je taktéž plně spravovatelný a výměna fotek je velmi jednoduchá. Prezentace dále obsahuje formulář, prostřednictvím kterého se mohou žáci přihlašovat ke studiu.

URL: http://www.specou.cz/

TruhlarstviEfler.cz

TruhlarstviEfler.cz

Jednoduchá firemní prezentace (typové řešení) truhlářské firmy, nechybí galerie pro prezentaci produktů. Moderní redakční systém WordPress.

URL: http://www.TruhlarstviEfler.cz/

Olexova.cz

Olexova.cz

Prezentace fyzioterepeutky a veterárního technika paní Olexové představuje příklad jednoduchého webu (typové řešení), který však splňuje veškeré požadavky. CMS WordPress.

URL: http://www.olexova.cz/

hc_hp_1

HodinovýCopywriter.cz

Jednoduchá minisite pro podporu návštěvnosti hlavního portálu, která využívá moderního redakčního systému WordPress.

URL: http://www.hodinovycopywriter.cz/